• 050 304 41 08
    063 209 81 71
    066 690 77 33
    096 882 78 44

Металопластикові вікна

«ВікнаСвіт Лубни» пропонує Вам найсучасніші різноманітні віконно-дверні профільні системи WDS , розраховані на різні умови використання. Їх переваги – міцність, легкість у догляді, довголіття, естетичний вигляд.

Наші вікна та двері виготовляються з ПВХ високої якості з вбудованим  TPV-ущільнювачем та та комплектуються надійним армуванням, що забезпечує високу міцність конструкцій та опір до вітрових навантажень. Також наші вироби мають високу тепло- та шумоізоляцію для забезпечення комфорту цілий рік, зберігаючи тепло взимку і прохолоду влітку. Крім того, наші металопластикові конструкції не наносять шкоди навколишньому середовищу.

Наші вікна та двері задовольнять найвибагливіших клієнтів!!!


Ми пропонуємо своїм клієнтам:

 - WDS 8 SERIES. Вікна та двері, виготовлені з  профілю WDS 8 SERIES забезпечують відмінну теплоізоляцію для збереження комфорту в Вашій оселі.

- WDS 500. Система WDS 500 була створена як оптимальне рішення в сегменті п’ятикамерних систем за доступною ціною. Вікна з системи WDS 500 забезпечують суттєве зниження затрат на застеклення об’єктів при великому будівництві.

 - WDS 400. Вікна системи WDS 400 розроблені для людей, які надають перевагу класичним функціональним вікнам. Вони зручні в експлуатації, не потребують особливого догляду та підходять для встановлення в різних приміщеннях.

- GALAXY (економ-серія) – трикамерна профільна система, що відповідає сучасним вимогам по тепло- і шумоізоляції. Вона поєднує в собі такі важливі для споживача критерії, як якість, надійність та оптимальна вартість. Вікна з профільної системи Galaxy створять комфортний мікроклімат в будинку, надійно збережуть тепло і захистять від вологи, вітру та шуму з вулиці.


Важливе значення для функціональності вікна має правильний підбір фурнітури. Ми пропонуємо до Вашої уваги:

Winkhaus activPilot

Система поєднує в собі функціональність і естетику. Переваги, які підкреслюють високу якість і надійність виробу, з’являються на елементах рами фурнітури, а також на елементах стулки. Форма зачіпів та петель полегшує чистку та догляд за ними. Можливе використання додаткових елементів фурнітури (покрокове або мікрощільове провітрювання, протизламна фурнітура, запобігання провисання стулки).

Winkhaus activPilot – це гарантія надійності на протязі всього строку експлуатації віконно-дверних конструкцій.

Axor

Система розроблена з урахуванням всіх споживчих очікувань та виготовлена на сучасному обладнанні. Це дозволяє підвищити якість збору готових виробів, що являється однією з найважливіших умов їх комфортної та довгострокової експлуатації.


ВИБІР СКЛОПАКЕТУ

Вибір склопакету – найважливіший вибір у підборі вікна з оптимальною тепло- та шумоізоляцією. При правильному виборі Ви не лише уникнете втрати тепла тепла і заощадите на опаленні, а й зменшите проникнення сторонніх звуків до Вашої оселі:

однокамерні склопакети (2 скла, ширина - 24мм);

двокамерні склопакети (3 скла, ширина – 32мм або 40мм);

Можливе використання енергозберігаючого ( із спеціальним покриттям, яке відбиває інфрачервоні промені, які переносять тепло) або тонованого скла.